Pozostałe

Operator maszyn-piekarz-stabilna praca

Zakres obowiązków :

przygotowanie komponentów do ciasta, ważenie zgodnie z przepisem, obsługa maszyn ( ale to dopiero po jakimś czasie). Pomoc w sprzątaniu i czyszczeniu maszyn na koniec zmiany (jest to zmiana popołudniowa) Ustawianie prawidłowego parametru maszyn do wypieku chleba i bulek . Praca 5-6 dni w tygodniu

Wymagania :

- mile widziane prawo jazdy kat B

- chęć pracy na dłuższy okres czasu

- angielski na poziomie komunikatywnym

- mile widziane własne zakwaterowanie w Alkmaar

Oferujemy :

-regularne wypłaty tygodniowe

- stawka 12.50 euro brutto po okresie próbnym podwyżka

- dodatki za pracę w soboty

- opiekę polskiego koordynatora

- umowa holenderska

- transport do pracy

- ubezpieczenie

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

- pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta NIE CZEKAJ -APLIKUJ przez formularz zgłoszeniowy lub wyslij swoje cv a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwon 48 573-104-386

Flexcraft Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

Oferta pracy tymczasowej