Pozostałe

Pracownik porządkowy

Szukasz pracy w solidnej firmie działającej cały rok? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy dużą holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 26-letnim doświadczeniem. Każdego dnia wiele pracowników wEUrk wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży technicznej, produkcyjnej, agrarnej, spożywczej, przemysłowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i bardzo często oferujemy pracę na stałe.

Coevorden

Obowiązki

• napełnianie kotłów;

• czyszczenie maszyn;

• przemieszczanie farb, produktów do malowania itp.;

• uzupełnianie piaskarek;

• przeciaganie wszelkiego rodzaju sprzętu do piaskowania i malowania;

• utrzymanie obszaru pracy w czystości.

Wymagania

• komunikatywny język angielski i prawo jazdy – wymóg konieczny;

• posiadanie VCA lub chęć jego zdobycia;

• dostępność od 17 kwietnia;

• gotowość do pracy na długi okres czasu.

Ciężka praca fizyczna.

Oferujemy

• pracę w rzetelnej holenderskiej firmie;

• bardzo dobrze płatne nadgodziny;

• pracę na długi okres czasu;

• internetowy profil pracownika;

• dofinansowanie do zakwaterowania;

• ubezpieczenie zdrowotne.

Kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres email: info@weurk.com z dopiskiem „Pracownik fizyczny”. Tel. +31 652 890 586.