Pozostałe

Praca przy Pakowaniu Owoców w Holandii – Bez Doświadczenia

Miejsce pracy: Holandia
Opis stanowiska: Poszukujemy zmotywowanych pracowników do pracy przy pakowaniu owoców w Holandii. Do Twoich obowiązków będzie należało sortowanie, pakowanie, etykietowanie oraz przygotowywanie owoców do wysyłki. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia – zapewniamy pełne szkolenie na miejscu.
Wymagania:
• Podstawowa znajomość języka angielskiego mile widziana
• Dobra kondycja fizyczna
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• Transport do i z miejsca pracy

Kontakt:
Izabela +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

KlaverTeam (KRAZ 18450)
Częstochowa ul. Gminna 131
Pracujemy od 7:00 do 18:00