Pozostałe

Pracownik szklarni Holandia - kwiaty, sadzonki

Nowa Praca w Holandii - Doskonała Szansa na Rozwój!
Czy marzysz o pracy w dynamicznym i przyjaznym zespole za granicą? Mamy dla Ciebie idealną okazję!

Stanowisko: Pracownik Produkcji Sadzonek – Krzewów i Traw Ozdobnych
Lokalizacja: Lottum, Holandia
Rodzaj pracy: Sezonowa, pełny etat

Opis stanowiska:
Do Twoich obowiązków należeć będzie:
 Sadzenie i cięcie młodych sadzonek na hali i w szklarni
 Przesadzanie sadzonek i roślin
 Pakowanie kwiatów i sadzonek
 Uprawa krzewów liściastych i traw ozdobnych
 Przygotowanie towaru do wysyłki
Co oferujemy:

 Atrakcyjne wynagrodzenie
 Cotygodniowe wypłaty i możliwość zaliczek
 Praca od poniedziałku do soboty, godziny 6:00-17:00 (soboty do 15:00)
 Bezpłatne buty ochronne
 Zakwaterowanie w domkach 6-osobowych, pokoje 1-osobowe, blisko miejsca pracy
 Internet i polska TV na każdym domku
Oczekujemy:

 Motywacji i chęci do pracy
 Gotowości do wyjazdu na dłuższy okres
 Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (nie jest to jednak wymóg konieczny)
Dlaczego warto?

 Poznasz nowych ludzi i zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe
 Zyskasz możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
 Praca w międzynarodowym środowisku
Zainteresowana? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś!

Dominika: +48 570 901 033
Email: job@klaverteam.com