WszystkieKupię, sprzedamPracaUsługiPozostałe
Elektronika
Moda
Motoryzacja
Nieruchomości
Zwierzęta
Praca
Magazyn
Rolnictwo i produkcja
Techniczne
Usługi
Autoserwis
Biznes
Budownictwo
Informatyka
Księgowość
Nauka
Pomoc domowa
Prawnicy
Tłumaczenia
Transport
Zdrowie i uroda
Pozostałe

Stolarz Meblowy w Belgii

Stanowisko: Stolarz Meblowy
Lokalizacja: Anzegem
Opis Stanowiska: poszukuje wykwalifikowanego stolarza meblowego do pracy przy produkcji mebli na zamówienie. Jeśli masz doświadczenie w stolarstwie i pasję do tworzenia unikalnych mebli, to stanowisko jest dla Ciebie.
Obowiązki:
• Wykonywanie mebli na wymiar zgodnie z projektem i specyfikacją klienta
• Obróbka drewna i materiałów drewnopochodnych
• Montaż i instalacja gotowych mebli
• Praca z narzędziami stolarskimi oraz maszynami CNC
• Utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy
Wymagania:
• Wykształcenie zawodowe w dziedzinie stolarstwa lub pokrewne
• Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku stolarza meblowego
• Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych
• Znajomość języka angielskiego/ niemieckiego
• Dokładność, precyzja i dbałość o szczegóły
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
• Stabilne zatrudnienie na pełen etat
• Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

Kontakt:
Izabela +48 570 901 913

Kamila +48 570 901 414

KlaverTeam (KRAZ 18450)
Częstochowa ul. Gminna 131
Pracujemy od 7:00 do 18:00

o portalu
jak wystawiać oferty
kontakt
Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.