WszystkieKupię, sprzedamPracaUsługiPozostałe
Dla domu
Dla dziecka
Elektronika
Moda
Motoryzacja
Nieruchomości
Zwierzęta
Praca
Magazyn
Rolnictwo i produkcja
Techniczne
Usługi
Autoserwis
Biznes
Budownictwo
Informatyka
Księgowość
Nauka
Pomoc domowa
Prawnicy
Tłumaczenia
Transport
Zdrowie i uroda
Pozostałe

Rozładunek opon-16.12-od zaraz

Praca przy rozładunku opon ! Bez języka !Agencja pracy Flexcraft poszukuje pracowników od już na rozładunek ciężarówek z oponami !
Zakres obowiązków :
- załadunek , rozładunek opon z auto dostawczych
Praca odbywa się na dwóch działach:
Dział KB
Rozładunek i załadunek kontenerów z oponami. Może to być praca na zewnątrz lub w magazynie

Dział DC
Rozładunek opon przy linii montażowej, umieszczanie opon w ustalonym miejscu zgodnie z procedurami.- praca na 3 zmiany!

Stawka : 13,27 euro/godzinę brutto + 5,63 % dodateku ADV + 15% dodatku zmianowego do każdej godziny = 16,12 Euro brutto na godzinę z dodatkami
Oferujemy :
- pomoc - opiekę polskiego koordynatora
- ubezpieczenie
- wypłaty tygodniowe
- dodatki wakacyjne, zmianowe
- pewną liczbe godzin !
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
Wymagania :
- mile widziane prawo jazdy kat.B
- mocne podstawy angielskiego

Aplikuj już dziś ! Aplikuj przez formularz zgłoszeniowy lub wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573-104-386
Oferta pracy tymczasowej
KRAZ 273
o portalu
jak wystawiać oferty
kontakt
Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.