WszystkieKupię, sprzedamPracaUsługiPozostałe
Dla dziecka
Elektronika
Moda
Motoryzacja
Nieruchomości
Zwierzęta
Praca
Magazyn
Rolnictwo i produkcja
Techniczne
Usługi
Autoserwis
Biznes
Budownictwo
Informatyka
Księgowość
Nauka
Pomoc domowa
Prawnicy
Tłumaczenia
Transport
Zdrowie i uroda
Pozostałe

Piaskarz

Otwórz Nowe Drzwi Kariery jako Piaskarz w Holandii!

Czy pragniesz pracy w renomowanej firmie, gdzie stabilność, profesjonalizm i satysfakcja pracowników są na pierwszym miejscu? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy wiodącą holenderską agencją z ponad 26-letnim doświadczeniem, oferującą nie tylko zatrudnienie, ale także komfortowe warunki pracy i wyjątkową atmosferę.

Co oferujemy:

Możliwość stałego zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin.
Systematyczne tygodniowe wypłaty, gwarantujące stabilność finansową.
Dedykowany profil pracowniczy online, zapewniający łatwy dostęp do informacji.
Zakwaterowanie na miejscu .
Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego, dbając o Twoje bezpieczeństwo i spokój.
Profesjonalną opiekę polskiego koordynatora na terenie Holandii, gotowego wesprzeć Cię w każdej sytuacji.

Obowiązki:

Wykonywanie piaskowania elementów zgodnie z wytycznymi i standardami.
Przygotowywanie elementów do malowania natryskowego oraz lakierowania.
Czyszczenie, przeglądanie, wieszanie i przygotowywanie elementów do transportu.
Samodzielna praca i dbałość o wysoką jakość wykonania zadań.

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe jako piaskarz.
Mile widziane umiejętności językowe: angielski, niemiecki lub holenderski.
Prawo jazdy kat. B.
Motywacja, zaangażowanie i zdolność do samodzielnego działania.

Jeśli czujesz, że ta oferta odpowiada Twoim oczekiwaniom i kwalifikacjom, nie zwlekaj! Prześlij swoje CV na adres: info@weurk.com z dopiskiem "Piaskarz".

Rozpocznij nową, ekscytującą przygodę zawodową w Holandii z nami! Dołącz do naszego zespołu i pozwól nam razem osiągnąć sukces!
o portalu
jak wystawiać oferty
kontakt
Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.