Pozostałe

Piekarz Przemysłowy

Zapach świeżo upieczonych chlebów, mmm. Czy posiadasz pasję do obsługi maszyn oraz sztuki wypieku chleba? A może chciałbyś się uczyć i rozwijać w tej branży? Przeczytaj dalej!

Jako Piekarz Przemysłowy będziesz odpowiedzialny za produkcję i obróbkę ciasta, które stanowi podstawę każdego pysznego chleba. Wymagamy doświadczenia jako operator lub piekarz w sektorze spożywczym. Przez cały proces, od przygotowania ciasta po wypiek chleba, będziesz nadzorować wszystko, zapobiegając awariom lub bieżąco je usuwając.

Inne zadania obejmują:
• Przebudowę linii produkcyjnej i poprawne ustawienie sprzętu zgodnie z instrukcją/specyfikacją;
• Monitorowanie postępu procesu i identyfikacja niedoskonałości;
• Przeprowadzanie różnych kontroli jakości i rejestrowanie wyników za pomocą list lub systemów;
• Usuwanie rutynowych usterek lub odchyleń jakościowych poprzez regulację parametrów sprzętu;
• Czyszczenie i wykonywanie podstawowych prac konserwacyjnych na maszynach;
• Współpracę z kolegami w celu utrzymania bezpiecznego i higienicznego środowiska pracy.

Wymagania do pracy:
Poszukujemy zmotywowanej osoby, która zna tajniki zawodu lub jest gotowa się ich nauczyć.
• Motywacja jest dla nas ważniejsza niż doświadczenie;
• (Pewne) doświadczenie jako piekarz lub operator;
• Doświadczenie w sektorze spożywczym jest mile widziane;
• Znajomość zasad HACCP i bezpieczeństwa żywnościowego będzie zaletą;
• Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy:

- stawkę godzinową,

- stałe godziny pracy;

- współpraca z polsko języcznym koordynatorem.

Prosimy o wysłanie CV na adres info@weurk.com z tytułem „ Piekarz Przemysłowy”.