Pozostałe

Pracownik logistyczny w magazynie miesnym

Dołącz do dynamicznie rozwijającej się firmy Weurk B.V.!

Szukamy ambitnych osób do pracy w miejscowości Olst, które chcą być częścią naszego zespołu zajmującego się obsługą taśmy przy mrożeniu i przepakowywaniu produktów mięsnych przy temperaturze +5 stopni C.

Opis stanowiska pracy:

Załadunek i rozładunek lodówek,
Obsługa maszyn,
Przygotowanie produktu do transportu, porcjowanie mięsa, segregacja mięsa róznego rodzaju.
Jeśli poszukujesz stabilnej pracy na cały rok z pewnymi godzinami i atrakcyjnym wynagrodzeniem, to czekamy na Ciebie!

WYMAGANIA:

Prawo jazdy - wymóg konieczny,
Dostępność od zaraz na długi okres czasu,
Znajomość języka angielskiego,
Zaangażowanie i motywacja,
Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
CO OFERUJEMY:

Stałe godziny pracy,
Pracę na długi okres czasu,
Płatne nadgodziny,
Zakwaterowanie w razie potrzeby,
Współpracę z polskojęzycznym koordynatorem.
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres email: info@weurk.com

Dołącz do nas już dziś i rozwijaj się w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku!