Pozostałe

Tokarz konwencjonalny

Nasz klient specjalizuje się w produkcji / toczeniu długich komponentów takich jak: cylindry hydrauliczne, sprzęt morski, sprzęt do pogłębiania, maszyny ciężkie. Praca jest przy dużych maszynach konwencjonalnych.

Obowiązki

produkcja długich prętów, rolek i wałów o długości do 10.000 mm, średnicy 1.000 mm i wadze do 20 ton

Wymagania

Masz co najmniej 5 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego;

Jesteś samodzielny i potrafisz porozumiewać się z kolegami w języku angielskim lub polskim;

Najlepiej, jeśli posiadasz własny transport;

Czytanie rysunku technicznego;

Oferujemy

Prawidłową wypłatę bardzo dobrego wynagrodzenia (600-700 € NET tygodniowo)

Możliwość naliczania emerytury w Stipp(+);

Zakwaterowanie za pośrednictwem Eming i zgodnie ze standardem SNF (pokój jednoosobowy);

Możliwość korzystania z samochodu służbowego;

Jedna osoba kontaktowa;

Ubezpieczenie zdrowotne przez ZEM.

Kontakt: +31557853029