Pracownik produkcji wyrobów czekoladowych w Choco Support (€13,74/h) - Pracuj w Holandii

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadającą certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji wyrobów czekoladowych, Choco Support.

Lokalizacja: Leerdam, Holandia.

Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, producenta wyrobów czekoladowych, poszukujemy osób chętnych do pracy na produkcji. Praca polega na pakowaniu i kontroli jakości produktów czekoladowych, a następnie przygotowywaniu ich do wysyłki.
Na hali produkcyjnej panuje temperatura około 20°C. Pracownicy zobowiązani są do zachowania podwyższonych standardów higieniczno-sanitarnych. W firmie obowiązuje system pracy na 3 zmiany.

Wymagania:
- Pozytywne nastawienia i motywacja do pracy.
- Gotowość do pracy zmianowej.
- Sprawność fizyczna – praca stojąca.
- Mile widziane prawo jazdy kat B.

Oferujemy:
- Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – od €13,74 brutto/h. + dodatki.
- Brak stawki wiekowej.
- Dodatek za pracę w sobotę.
- Dodatek za pracę w niedzielę i święta.
- Płatne nadgodziny.
- Dodatki zmianowe.
- Dodatek dla kierowcy.
- Ubezpieczenie holenderskie.
- Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy.
- Opieka polskiego koordynatora.

Choco Support B.V. to przedsiębiorstwo rodzinne, które produkuje około 500 różnych produktów pokrytych czekoladą, takich jak orzechy, ziarna, owoce, a także słodycze. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne- w Leerdamie oraz Geldermalsen.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz! Wypełnij formularz umieszczony pod tym linkiem: https://prac.app/choco4541

Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności: bit.ly/polityka_prywatnosci_carriere