Produkcja kiełbasek-12.97 euro+dodatki-bez jezyka i stawki wiekowej-OD ZARAZ

Agencja pracy Flexcraft poszukuje osób do pracy na magazynie VOMAR

Zakres obowiązków :

- wrzucanie składników do maszyny

- obsługa maszyny która robi kiełbaski

- dawanie kiełbasek do pieca wędzarniczego, układanie ich na wózki

- nadzorowanie procesu produkcji

Wymagania :

-prawo jazdy kat B

- chęć pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy :

-regularne wypłaty tygodniowe

- stawka 12.97 euro brutto

- dodatki za pracę w soboty

- opiekę polskiego koordynatora

- umowa holenderska

- transport do pracy

- ubezpieczenie

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

- pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta NIE CZEKAJ -APLIKUJ przez formularz zgłoszeniowy lub wyslij swoje cv a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwon 48 573-104-386

Flexcraft Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

Oferta pracy tymczasowej