Pozostałe

Orderpicker Albert Heijn

Szukasz stabilnej, dobrej pracy ? Z pewnymi godzinami ? Aplikuj już dziś !

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy. KRAZ 273

Firma Flexcraft obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Order Picker

Miejsce pracy: Zaandam

Oferujemy:

- atrakcyjne stawki godzinowe (13,63 euro plus dodatki)

- możliwość długotrwałej współpracy

- transport do Holandii sprawdzonym przewoźnikiem

- pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia

- zakwaterowanie w pokojach dwu lub jednoosobowych z dostępem do wifi, kuchni i łazienki z pełnym wyposażeniem

- dojazdy do pracy (samochód firmowy)

- różnego rodzaju dodatki: dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO)

- atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.)

Zakres obowiązków:

- zbieranie zamówień za pomocą scanera

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego

- mile widziane prawo jazdy

To nie to czego szukasz? Nic nie szkodzi. Aplikuj, a my zaproponujemy Ci coś innego ! Posiadamy wiele różnych ofert pracy, m. in.: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, wózki widłowe i wiele innych.

Zadzwoń: 572-282-831 lub wyślij swoje CV na podany adres mailowy: k.marc@flexcraft.eu