Pozostałe

Praca na magazynie zoologicznym-od zaraz-bez wiekówki

Ijsvogel Retail to firma specjalizująca się w dostarczaniu produktów dla zwierząt do sklepów zoologicznych oraz klientów indywidualnych. Atmosfera w firmie jest przyjazna, luźna. Większość pracowników jest pochodzenia polskiego.

WYMAGANIA:

mile widziane prawo jazdy

dyspozycyjność na minimum 3 miesiące

komunikatywna znajomość języka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Order picking - praca polega na kompletowaniu zamówień do sklepów zoologicznych. Produkty pikowane są za pomocą skanera ręcznego i układane są na paletach umiejscowionych na wózkach EPT. Czasami worki z karmą mogą być cięższe (15 - 20kg). Na tym dziale pracuje się od poniedziałku do piątku na porannych zmianach.

E-commerce – to dział w którym kompletuje się i pakuje zamówienia dla kientów indywidualnych, którzy zamówili produktu online. Cześć osób zbiera zamówienia na palety, inni segregują na poszczególnych klientów i pakują w ozdobne pudła. Na tym dziale pracuje się od poniedziałku do niedzieli w godzinach popołudniowych.

Dział Ekspedycji -Inslag. Praca przy rozładunku towarów które przejeżdżają samochodami dostawczymi. Trzeba je wypakować z samochodów i paleciakiem zawieźć do odpowiedniego działu. Praca również może polegać na przygotowywaniu produktów do wysyłki, układanie na paletach, foliowanie i zawożenie w odpowiednie miejsce na magazynie.

Dział Corve - praca na popołudniowe zmiany (14.00-23.00). Do obowiązków należeć może pickowanie plus dodatkowe obowiązki - czyli sprzątanie i upewnienie się, że w dziale wszystko jest uporządkowane itp. (Np. od 7 do 13 pracownik pickuje, a od 13 do 15 sprząta/dba o wizerunek zakładu itp.) - na tym dziale jest dodatek pieniężny 69 centów / h, ale TYLKO za pickowanie.

Food Reacher - pracownicy pickują cięższe gabarytowo rzeczy – praca na poranną zmianę (6:00- 15:00) tutaj również jest dodatek 69 centów do każdej godz.Praca jest przez 5 dni w tygodniu na jedną zmianę od 6:00- 15:00.

OFERUJEMY:

opiekę polskiego koordynator

apomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii

wypłaty co tydzień

dodatki zmianowe, wakacyjne

zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych

ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

holenderska umowa o prace

Spodobała Ci się oferta ?

Aplikuj już dziś ! Wyslij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu liub zadzwon 48 573104386

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273