Reachtruck na magazynie spozywczym-16.03 euro brutto-od zaraz

Reachtruck na magazynie spożywczym

Miejsce pracy: Alkmaar

WYMAGANIA:

holenderskie certyfikaty na reachtruck

angielski na poziomie komunikatywnym

mile widziane prawo jazdy kat B

chęć współpracy na minimum 3 miesiace

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków operatów wózków widłowych

Wykonywanie transportu wewnątrzzakładowego wózkiem jezdniowym

Wykokywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego

Praca na magazynie spożywczym

OFERUJEMY:

pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii i z Holandii do biura

wypłaty tygodniowe

opiekę polskiego koordynatora

ubezpieczenie

zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

dodatki zmianowe, za pracę w soboty

dojazd do pracy
Stawka 13.76 euro brutto + 8,51 dodatku ADV + 8% dodatku wakacyjnego = 16.03 euro brutto

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta NIE CZEKAJ -APLIKUJ ! Wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573-104-386 !

Flexcraft Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273

Oferta pracy tymczasowej