Pozostałe

Order picker-15.89 euro brutto-bez jezyka-OD ZARAZ!

Praca na magazynie Vomaru -na różnych działach !
OFERUJEMY

- terminowe wypłaty tygodniowe

- atrakcyjne stawki godzinowe : 13.64 euro brutto+ 8% dodatku wakacyjnego +8,51 dodatku ADV=15.89 euro

- dodatki wakacyjne, zmianowe, weekendowe

- ubezpieczenie

- transport z miejsca zakwaterowania do pracy

- firmowe zakwaterowanie

- opiekę polskiego koordynatora

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- Realizacja zamówień za pomocą systemu voice pick holenderskim , jak również paletowanie towaru i inne prace produkcyjne.

Praca odbywa się na 2 halach :

Praca na hali ciepłej - gdzie są pikowanie produkty typu mąki , kasze , makarony, ryże , naboje

Praca na dziale z nabiałem- temperatura ok 5 stopni

Wymagania

mile widziane prawo jazdy

znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Chcesz zacząć prace od zaraz ? Aplikuj przez formularz lub wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573-104-386

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273