Pozostałe

Betoniarz - zbrojarz

Szukasz pracy w solidnej firmie działającej cały rok? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy dużą holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 26-letnim doświadczeniem. Każdego dnia wiele pracowników wEUrk wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży technicznej, produkcyjnej, agrarnej, spożywczej, przemysłowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i bardzo często oferujemy pracę na stałe.
Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy pracowników produkcji do pracy przy produkcji prefabrykatów betonowych.

Zbrojarz - betoniarz

Obowiązki

- układanie elementów w formach wg. rysunku technicznego: cegieł, uzbrojenia, plus detali (rurki, elektryka, itd)
- po zalaniu formy rozprowadzenie betonu
- dodawanie styropianu/waty uzbrojeniowej
- formy (szalunki) są gotowe
-składanie form
-zbrojenie form
- skręcanie zbrojeń

Wymagania
- doświadczenie w pracy przy produkcji betonu,
- umiejętność czytania rysunku technicznego – samodzielności w pracy
- znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
- mile widziane prawo jazdy i własne auto

Oferujemy
- stawkę €14,34 brutto,
- dodatek żywieniowy €7 netto na dzień,
- opiekę polskiego koordynatora,
- ubezpieczenie,
- zakwaterowanie
Osoby spełniające kryteria i zainteresowane ofertą, proszone są o przesyłanie CV na adres info@weurk.com z dopiskiem “beton”