Pozostałe

Pracownik Logistyczny - Eindhoven- 15;00€ !!!

EU-People, Twoja zaufana agencja rekrutacyjna poszukuje  pracownika magazynu/logistyki w firmie VAPO.
Ze swojego magazynu w Eindhoven dostarczają ponad 30 000 produktów renomowanych producentów. Od ponad 35 lat dostarczają do każdej rury różnorodne instalacje i odpowiedni zawór.
Będziesz zajmował się rozładunkiem i załadunkiem ciężarówek oraz towarów przychodzących i wychodzących lub przemieszczaniu towarów w magazynie. To praca, która wymaga koncentracji i pewnego doświadczenia.
Opis stanowiska:

przyjmowanie i przetwarzanie przychodzących zamowien.
pakować wychodzące towary zgodnie z instrukcjami.
utrzymanie czystosci na magazynie
tworzenie listów przewozowych dla towarów wychodzących.
wprowadzanie i przetwarzanie przesyłek wychodzących zgodnie z instrukcjami.
pomoc w rozwiązywaniu skarg klientów
przyjmowanie zwrotów

Co oferujemy?

stawka godzinowa: 15:00 € brutto/h
pełny tydzień pracy
tygodniowa pensja w całości na Toje konto
ubezpieczenie zdrowotne z pełną ochroną
200 € rocznie na opiekę stomatologiczną w nagłych wypadkach
prca w znanej na całym świecie firmie
dobra atmosfera w pracy
gwarantowana praca na pełeny etat
zatrudnienie przez długi czas

Czego wymagamy?

komunikatywnej znajomość języka angielskiego / niderlandzkiego / niemieckiego
sredniego doświadczenia na wózkach widłowego typu Forklift lun Reachtruck
certyfikatem (tylko 10% twojej pracy jest na ózkach widłowych)
wiedza, podstawowa- excel
potrafisz pracować i działać samodzielnie (rozumiesz, co należy zrobić)
jesteś elastyczny w swojej pracy
preferowane zamieszkanie w regionie Eindhoven

Nie przegap tej oferty i aplikuj już teraz!Naciśnij "Aplikuj", wypełnij formularz zgłoszeniowy oraz dodaj swoje CV w języku angielskim.Jeżeli nie masz swojego CV, możesz stworzyć je w tym miejscu.
Skontaktuj się z nami po więcej informacji:+48 77 453 76 00 (PL) +31 627 743 434 (NL)info@eu-people.com
Bądź na bieżąco z Naszymi najnowszymi ofertami:Polub nas na Facebook i pobierz nasza aplikacje EU-People app na iPhone lub Android.

Numer Rejestru: 6094 Praca tymczasowa ABY APLIKOWAĆ WEJDŹ NA FORMULARZ: https://eu-people.es-candidate.com/pl/jobs/form/0/313484/181/1/?c=005