Pozostałe

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ

Dla naszego klienta poszukujemy operatora prasy krawędziowej. Firma korzysta z bardzo wszechstronnej prasy krawędziowej Trumpf, która może giąć blachy o grubości do 15 mm i długości do 4000 m.

Twój zakres obowiązków

obsługa pras krawędziowych marki Trumpf

ustawianie maszyny, dobór właściwych narzędzi, włączanie programu, korekty w programie, kontrola jakości produktu za pomocą pomiarowych narzędzi

materiały ze stali, stali nierdzewnej, aluminium

produkcja metalowych elementów do branż m.in. spożywczych bądź automotive

praca seryjna jak również pojedyncze sztuki

Wymagania:

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych minimum 3 lata

umiejętność dokonywania pomiarów za pomocą np. suwmiarki, średnicówki

znajomość rysunku technicznego

Co oferujemy:

Wypłatę dobrego wynagrodzenia (550 € NETTO tygodniowo);

Konto emerytalne w Stipp(+);

Zakwaterowanie za pośrednictwem Eming i zgodnie ze standardem SNF (pokój jednoosobowy);

Możliwość korzystania z samochodu służbowego;

Dobrej jakości odzież robocza;

Jedna osoba kontaktowa;

Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem ZEM.

Kontakt: +31557853029