Pozostałe

Obróbka metalu- od zaraz-bez jezyka

Miejsce pracy: Moerdijk

WYMAGANIA:

- mile widziane prawo jazdy kat B

- chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-czyszczenie, sprzątanie kontenerów;

-obsługa maszyn produkcyjnych;

-pakowanie, przepakowywanie;

-kruszenie materiałów (tytan, chrom, nikiel, silikon, metal);

-załadunek, rozładunek samochodów i kontenerów

OFERUJEMY:

regularne wypłaty tygodniowe

- pewną liczbę godzin

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

- dojazd do pracy ( rower lub samochód służbowy )

- ubezpieczenie

- opiekę polskiego koordynatora

-atrakcyjne stawki godzinowe

- dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO)

- bezpłatne doradztwo w zakresie rozliczeń podatkowych (zarówno w polskim jaki w zagranicznym urzędzie skarbowym)

Prześlij do nas swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwon 48 573104386 a zaproponujemy Ci pracę w Holandii. Nasza firma to lata doświadczeń. Na polskim rynku działamy już ponad 14 lat! Możesz nam zaufać !

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273