Order picker na hali chłodnej dla sieci pizzeri New York Pizza- od zaraz-13.30 euro brutto

Miejsce pracy: Holandia, Amstelveen

WYMAGANIA:

mile widziane prawo jazdy

chęć współpracy na minimum 3 miesiące

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jako ordepicer na dwóch halach - chłodnia (Vers) i mroźnia (Diepvries).

Zamówienia zbiera się za pomocą skanera ręcznego, którego mocuje się na ręce. Skaner jest w języku angielskim.

Hala chłodnia (Vers) - zbieranie zamówień, produkty na tym dziale np: cola , lody, wino, przyprawy do pizzy, blachy, pudełka tekturowe , ketchupy , sosy , świeże ciasta do pizzy (które są w skrzyneczkach, pakowane po 12 kulek ciasta). Temperatura na hali około 4 Stopni Celsjusza.

Hala mroźnia (Diepvries) - zbieranie zamówień, produkty na tym dziale: zamrożone ciasta na pizzę w kartonach (12 - 15 kg ). Pracownicy mają do dyspozycji kombinezony , buty i rękawiczki. Temperatura na hali około -26 Stopni Celsjusza.

Praca dwuzmianowa

I zmiana: od 9:00 - 18:00

II zmiana od 22:00 - 7:00

Wynagrodzenie : 13.30 euro brutto +8 % dodatku wakacyjnego do każdej godziny

Dodatki:

- sobota od 6:00 do 24:00 – płatne 130 %

- od północy z piątku na sobotę do soboty do 6:00 rano - płatne 150 %

- niedziela - płatne 150 %

- nocki w tygodniu, czyli od 24:00 do 6:00 rano - płatne 120 %

OFERUJEMY:

- regularne wypłaty tygodniowe pomoc w zorganizowaniu transportu do biura

stawka : 12.80 euro brutto+8%dodatku wakacyjnego do każdej godziny

dodatki za pracę w soboty i niedzielę

pewną liczbę godzin

opiekę polskiego koordynatora

zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

dojazd do pracy-rower lub samochód

ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

holenderska umowa o prace

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta wyslij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573104386 ! Na pewno się z Tobą skontaktuje !

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273