Order Picker w Albert Heijn w Amsterdamie (od €13,40/h) - Pracuj w Holandii

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Stanowisko: Order Picker, Albert Heijn.

Lokalizacja: Amsterdam, Holandia.

Opis stanowiska:
Dla naszego holenderskiego Klienta, poszukujemy osób chętnych do pracy w centrum logistycznym jednego ze znanych marketów – Albert Heijn. Praca polega na zbieraniu zamówień, z wykorzystaniem ręcznego skanera oraz kolekcjonowaniu zamówionych produktów w logiczny i uporządkowany sposób. Wszystkiego nauczysz się podczas fazy przygotowawczej.

Wymagania:
– Gotowość do wyjazdu na okres min. 6 miesięcy z możliwością płatnego urlopu podczas trwania kontraktu.
– Dostępności do pracy zmianowej jak i w weekendy.
– Nie wymagamy znajomości języka angielskiego.
– Mile widziane prawo jazdy kat. B.
– Motywacji do pracy.

Oferujemy:
– Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – od €13,40 brutto/h.
– Podwyżka po 13 przepracowanych tygodniach €14,36 brutto/h + dodatki.
– Dodatki za pracę zmianową.
– Dodatek z pracę w niedzielę i święta.
– Dodatek wakacyjny i urlopowy.
– Dodatek dla kierowcy.
– Możliwość rozwoju w strukturach organizacji.
– Możliwość wzięcia udziału w lekcjach języka holenderskiego.
– In-house (biuro agencji) na terenie zakładu pracy, gdzie załatwisz swoje sprawy związane z planem pracy, zakwaterowaniem czy finansami.
– Kantyna.
– Ubezpieczenie holenderskie.
– Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy.
– Opieka polskiego koordynatora.

Albert Heijn to jedna z wiodących sieci supermarketów w Holandii istniejąca od 1887 roku. Posiada obecnie ponad 900 sklepów. Firma obsługuje także zakupy online, które podczas pandemii stały się jedną z najszybciej rozwijających gałęzi firmy. Pracownicy działu e-commerce dbają o to, by zakupy dotarły na czas do domu klienta. Firma zatrudnia ponad 100000 pracowników z różnych krajów.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz! Wypełnij formularz umieszczony pod tym linkiem: https://prac.app/albertamsterdam[targowisko]41

Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności: bit.ly/polityka_prywatnosci_carriere