Pozostałe

Rozładunek opon-15.67 -od zaraz

Praca przy rozładunku opon ! Bez języka !

Agencja pracy Flexcraft poszukuje pracowników od już na rozładunek ciężarówek z oponami !

Zakres obowiązków :

- załadunek , rozładunek opon z auto dostawczych

Praca odbywa się na dwóch działach:

Dział KB

Rozładunek i załadunek kontenerów z oponami. Może to być praca na zewnątrz lub w magazynie

Dział DC

Rozładunek opon przy linii montażowej, umieszczanie opon w ustalonym miejscu zgodnie z procedurami.

- praca na 3 zmiany!

Stawka : 12.23 euro/h brutto + 8 % wakacyjne + 5,24 % ADV + 15 % stały dodatek zmianowy = 15.67 euro/h brutto

Oferujemy :

- pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii i z Holandii do biura

- opiekę polskiego koordynatora

- ubezpieczenie

- wypłaty tygodniowe

- dodatki wakacyjne, zmianowe

- pewną liczbe godzin !

- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

Wymagania :

- mile widziane prawo jazdy kat.B

- podstawy angielskiego

Aplikuj już dziś ! Aplikuj przez formularz zgłoszeniowy lub wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573-104-386

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273