Pracownik magazynu w GXO Logistics w Lelystad (od €11,99/h) - Pracuj w Holandii

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu (order picker), GXO Logistics.

Lokalizacja: Lelystad, Holandia.

Opis stanowiska:
Dla naszego holenderskiego Klienta, poszukujemy osób chętnych do pracy magazynowej w firmie logistycznej oferującej swe usługi na 5 kontynentach. Praca polega głównie na przepakowywaniu towaru (odzież) w celu eksportu do sprzedaży detalicznej.

Wymagania:
– Gotowość do wyjazdu na okres min. 3 miesięcy.
– Gotowości do pracy zmianowej
– Motywacji i zaangażowania
– Znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym.
– Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.
– Prawo jazdy mile widziane.

Oferujemy:
– Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – od €11,99 brutto/h.
– Dodatki zmianowe.
– Dodatek wakacyjny i urlopowy.
– Dodatek dla kierowcy.
– Możliwość regularnej współpracy.
– Ubezpieczenie holenderskie.
– Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy.
– Opieka polskiego koordynatora.

GXO Logistics to amerykańska firma logistyczna, która świadczy swoje usługi w 28 krajach, na 5 kontynentach. Jej główną działalnością jest pośrednictwo w zakresie ładunków drobnicowych i ciężarowych.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz! Wypełnij formularz umieszczony pod tym linkiem: https://prac.app/xpo43241

Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności: bit.ly/polityka_prywatnosci_carriere