WszystkieKupię, sprzedamPracaUsługiPozostałe
Dla domu
Dla dziecka
Elektronika
Moda
Motoryzacja
Nieruchomości
Zwierzęta
Praca
Magazyn
Rolnictwo i produkcja
Techniczne
Usługi
Autoserwis
Biznes
Budownictwo
Informatyka
Księgowość
Nauka
Pomoc domowa
Prawnicy
Tłumaczenia
Transport
Zdrowie i uroda
Pozostałe

Monter balustrad - bezpłatne zakwaterowanie!

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Monter balustrad

Oferujemy:
- wynagrodzenie w wysokości 525€ netto/40h.
- umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
- darmowe zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych lub 200€ dodatku do zakwaterowania
- wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
- dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
- ubezpieczenie zdrowotne
- opiekę polskiego koordynatora
- pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
- indywidualnie ustalany termin wyjazdu

Zakres obowiązków:
montowaniu balustrad wraz z szybami. Potrzebne sa wlasne podstawowe narzedzia.

Wymagania:
- doświadczenie na ww. stanowisku min. 2 lata
- komunikatywna znajomość angielskiego
- prawo jazdy i auto
- odpowiedzialność, dokładność
-motywacja do pracy

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami:
TELEFON: +48 570 221 444
MAIL: holandia@abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”
o portalu
jak wystawiać oferty
kontakt
Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.