WszystkieKupię, sprzedamPracaUsługiPozostałe
Wszystkie
Kupię, sprzedam
Elektronika
Praca
Magazyn
Rolnictwo i produkcja
Techniczne
Usługi
Autoserwis
Biznes
Budownictwo
Informatyka
Księgowość
Nauka
Pomoc domowa
Tłumaczenia
Transport
Zdrowie i uroda
Pozostałe

Pracownik trzody chlewnej

Biuro pośrednictwo pracy wEUrk B.V z siedziba w Emmen na holenderskim rynku z powodzeniem działa od 12 lat. Dla naszego klienta specjalizującego się w hodowli trzody chlewnej poszukujemy osoby do pracy na farmie.

Opis stanowiska:

• wykonywanie wszystkich niezbędnych czynności mających na celu utrzymywanie w zdrowiu i czystości trzody chlewnej na farmie.
• praca przy proszczakach, maciorach i tucznikach

Oferujemy:

• stały wymiar godzin
• tygodniowy system wypłacania wynagrodzenia
• dodatek wakacyjny oraz godziny urlopowe
• zakwaterowanie
• ubezpieczenie zdrowotne
• opiekę koordynatora polskojęzycznego
• praca również dla par

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na farmie trzody chlewnej
• sumienność oraz chęć do pracy i uczenia się
• j.angielski w stopniu umożliwiającym swobodna komunikacje
• p.jazdy kategorii B
• auto będzie dodatkowym atutem

Osoby spełniające kryteria i zainteresowane ofertą, proszone są o przesyłanie CV na adres;
bozena@weurk.com z dopiskiem „farma” lub o kontakt tel. +31 652 890 586
o portalu
jak wystawiać oferty
kontakt
Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.