WszystkieKupię, sprzedamPracaUsługiPozostałe
Dla domu
Dla dziecka
Elektronika
Moda
Motoryzacja
Nieruchomości
Zwierzęta
Praca
Magazyn
Rolnictwo i produkcja
Techniczne
Usługi
Autoserwis
Biznes
Budownictwo
Informatyka
Księgowość
Nauka
Pomoc domowa
Prawnicy
Tłumaczenia
Transport
Zdrowie i uroda
Pozostałe

Betoniarz-zbrojarz

Agencja pracy Weurk B.V dla swojego klienta poszukuje pracownikow na stanowisko betoniarz - zbrojarz.

Oferta pracy dostepna jest od 21/9/2020

Opis stanowiska:
Rozładunek wylanych (stwardniałych) elementów betonowych z formy;
Dokładny transport elementu do stołu wywrotki lub magazynu;
Przyklejanie w prawidłowej kolejności;
Terminowe rozpoznawanie niedoskonałości i zgłaszanie ich kierownikom;
Ładowanie elementów betonowych na ciężarówkę.
montaż zbrojeń w formach
zbrojenie elementów budowlanych i zalewnie form betonem
maszynowe gięcie zbrojeń oraz cięcie prętów,

Wymagania;
Minimum dwa lata doświadczenia w pracy z suwnicą i / lub dźwigiem mobilnym
Doświadczenie w pracy z prefabrykowanymi elementami betonowymi
posiadać ważny certyfikat podnoszenia i podnoszenia oraz książeczkę rejestracyjną;
VCA jest zaletą;
dogłębna znajomość narzędzi dźwigowych i ich użycia;
Posiadanie prawa jazdy kategorii B
Posiadanie auta
Duza praktyka na wyzej wymienionym stanowisku.
Jezyk angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

legalne zatrudnienie
co tygodniowe wynagrodzenie
zakwaterowanie
ubezpieczenie
prace na dluzszy okres czasu

Osoby spelniajace kryteria i zainteresowane oferta, proszeni sa o przesylanie CV na adres;
bozena.marciniak@ weurk.com z dopiskiem BETONIARNIA
o portalu
jak wystawiać oferty
kontakt
Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.