Praca jako pakowacz orzechów i przypraw na produkcji, praca w Holandii

Szukasz pracy?
Już nie musisz!
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy w Holandii

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• holenderską umowę o pracę na dłuższy okres
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• dobre warunki pracy, miłą atmosferę
• indywidualne podejście do każdego kandydata
• cotygodniowe wypłaty

Zakres obowiązków:
• zbieranie produktu z linii produkcyjnej
• pakowanie produktu w opakowanie (najczęściej orzechów, przypraw itp.)

Inne prace:
• logistyka
• order picker
• ogrodnictwo

Wymagania:
• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
• odpowiedzialność, dokładność
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• chęci i motywacja do pracy

Dla osób chętnych do podjęcia pracy w branży logistycznej lub jako order picker- wymagana jest znajomość języka angielskiego.
Jedna firma a tak wiele możliwości!
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem „pakowacz” - oddzwonimy do Ciebie!!!
Kontakt:
Kamila tel. +48 570 901 414
Dominika tel. +48 570 901 033
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz.: 8.00-16.00