Pozostałe

Monter rusztowań poszukiwany OD ZARAZ!

Techvisie BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 20 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy na terenie całej Holandii. Poprzez współpracę z naszym partnerem Alltime Personal Service, oferujemy również zatrudnienie w Niemczech. Nasze biura stoją przed Państwem otworem.

By sprawdzić pozostałe oferty pracy zadzwoń pod +31 6 13477676 lub odwiedź www.techvisie.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-Przygotowanie podłoża,
-Montaż rusztowań,
-Dobór odpowiednich elementów konstrukcji rusztowania,
-Demontaż rusztowań.

WYMAGANIA:
-Przynajmniej 4 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,
-Wykształcenie zawodowe mile widziane,
-Certyfikat VCA mile widziany,
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego,
-Umiejętność czytania rysunku technicznego,
-Prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane).

OFERUJEMY:
-Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,
-Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,
-Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,
-Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,
-Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,
-Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,
-Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,
-Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,
-Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.