WszystkieKupię, sprzedamPracaUsługiPozostałe
Dla domu
Dla dziecka
Elektronika
Moda
Motoryzacja
Nieruchomości
Zwierzęta
Praca
Magazyn
Rolnictwo i produkcja
Techniczne
Usługi
Autoserwis
Biznes
Budownictwo
Informatyka
Księgowość
Nauka
Pomoc domowa
Prawnicy
Tłumaczenia
Transport
Zdrowie i uroda
Pozostałe

Lakiernik,spachlarz powierzchni drewnianych

Agencja pracy Weurk B.V dla swojego klienta poszukuje pracownika na stanowisko Lakiernik-spachlarz

MLODA OSOBA DO PRZYUCZENIA

Opis stanowiska:

-przygotowanie powierzchni pod malowanie

-uzupełnienie ubytków w drewnie, szpachlowanie i kitowanie

-doszlifowanie powierzchni przed położeniem lakieru

-lakierowanie elementów

Wymagania;

Mloda, kreatywna osoba

Chęć zdobycia praktyki na wyżej wymienionym stanowisku.

P.jazdy i auto

Oferujemy.

-legalne zatrudnienie

-cotygodniowe wynagrodzenie

-zakwaterowanie

-ubezpieczenie

-prace na dłuższy okres czasu

Osoby spełniające kryteria i zainteresowane oferta, proszeni są o przesyłanie CV na adres

bozena@weurk.com wiecej informacji pod nr.tel +31652890586
o portalu
jak wystawiać oferty
kontakt
Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.