Pozostałe

Bukiety kwiatowe oferta bez wiekówki, bez języka

Praca przy układaniu bukietów kwiatowych
Zarobki: 10,32€ br/h
Oferta pracy bez wiekówki
Lokalizacja: Bleiswijk

OPIS STANOWISKA:
- PRACA PRZY TAŚMIE
- UKŁADANIE BUKIETÓW Z RÓŻNYCH KWIATÓW CIĘTYCH
- SORTOWANIE I PAKOWANIE KWIATÓW PRZY BANDZIE
WYMAGANIA:
- DYSPOZYCYJNOŚĆ NA MINIMUM 8 TYGODNI
OFERUJEMY:
- LEGALNE ZATRUDNIENIE
- ZAKWATEROWANIE I UBEZPIECZENIE (12.60€ DZIENNIE./22€ tyg.)
- COTYGODNIOWE WYPŁATY NA KONTO
- OPIEKĘ POLSKICH KOORDYNATORÓW
- MOŻLIWOŚĆ DŁUGOTERMINOWEJ WSPÓŁPRACY
-pary maja gwarancję pracy na tej samej zmianie oraz pokoju tylko dla siebie ;)
-BEZPŁATNY TRANSPORT DO PRACY (kierowca otrzymuje dodatkowo 8€ brutto/dziennie za transport)
Dodatkowe informacje: praca odbywa się w systemie zmianowym
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv na adres e-mail anna@holandiajobs.pl

Kontakt tel. +48790833585 (9-17)