WszystkieKupię, sprzedamPracaUsługiPozostałe
Kupię, sprzedam
Dla domu
Dla dziecka
Elektronika
Moda
Motoryzacja
Nieruchomości
Zwierzęta
Praca
Magazyn
Rolnictwo i produkcja
Techniczne
Usługi
Autoserwis
Biznes
Budownictwo
Informatyka
Księgowość
Nauka
Pomoc domowa
Prawnicy
Tłumaczenia
Transport
Zdrowie i uroda
Pozostałe

Kontrola jakości i pakowanie części samochodowych- praca w Niemczech

Praca od zaraz w Niemczech

KOMISJONOWANIE- CZĘŚCI SAMOCHODOWE

Zakres obowiązków:
- praca w magazynie
- komisjonowanie części samochodowych (komisjonowanie za pomocą skanera)
- kontrola jakości części

Wymagania:
- zaangażowanie
- chęci do pracy
- mile widziane doświadczenie
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Pracodawca oferuje:
- pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie
- niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym
- ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
- transport do pracy
- wypłaty miesięczne (możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu)

Zainteresowała Cię oferta?
Zadzwoń lub wyślij SMSo treści CZĘŚCI SAMOCHODOWE z adresem mailowym pod nr 570 901 033- wyślemy do

Ciebie szczegóły lub napisz do nas maila: job@klaverteam.com

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450
o portalu
jak wystawiać oferty
kontakt
Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.