WszystkieKupię, sprzedamPracaUsługiPozostałe
Dla domu
Dla dziecka
Elektronika
Moda
Motoryzacja
Nieruchomości
Zwierzęta
Praca
Magazyn
Rolnictwo i produkcja
Techniczne
Usługi
Autoserwis
Biznes
Budownictwo
Informatyka
Księgowość
Nauka
Pomoc domowa
Prawnicy
Tłumaczenia
Transport
Zdrowie i uroda
Pozostałe

Kierowca C+E Wahadło

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 14 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla jednej z większych belgijskich firm transportowych, zajmującej się dystrybucją towarów na terenie Belgii  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca C+E (Wahadło)
Miejsce pracy: Evergem, Belgia

Opis stanowiska:

wahadło do klienta (2 km) średnio 15 razy w ciągu nocy
jazda pustą ciężarówką do magazynów - załadunek przez pracowników magazynu i powrót na bazę
doświadczenie w parkowaniu ciężarówka z przyczepą do doków oraz w obsłudze spinania zestawu

Wymagania:

min 2 lata doświadczenia jako kierowca kategorii CE.
karta kierowcy i kod 95.
język angielski lub francuski na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny.
własny samochód- mile widziany.
ciągła zmiana popołudniowa lub nocna.

Oferujemy:

zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach.
stawkę: 12,92€ brutto/h (wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym).
1,52€ netto/h - dodatek do stawki godzinowej.
bon żywnościowy w kwocie 5 € / dzień w pracy(1,09€ podatku).
dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4340 € brutto  (15,38 % rocznych zarobków brutto).
premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2350 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 85 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 130€/tydzień (pokój 1-osobowy).
możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 8,33 euro miesięcznie.
termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:
Polub nas na facebooku:http://www.facebook.com/Link2europe
REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).
Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 690630543 ABY APLIKOWAĆ WEJDŹ NA FORMULARZ: https://link2europe.es-candidate.com/pl/jobs/form/0/316708/181/1/?c=004
o portalu
jak wystawiać oferty
kontakt
Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.