Pozostałe

CIEŚLA SZALUNKOWY - HOLANDIA

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy Cieśli Szalunkowych na projekty rządowe typu mosty, wiadukty, tunele itd.

Zakres obowiązków
- wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach infrastruktury (mosty, estakady, wiadukty, tunele), montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka lub podobnych,
- betonowanie
- praca w oparciu o rysunek techniczny
- ponadto wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych

Wymagane
odpowiedzialność,
umiejętność pracy samodzielnie oraz w grupie,
umiejętności czytania rysunków technicznych,
wiedza i doświadczenia z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich,
znajomość materiałów,
znajomość zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie.
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
kilkuletnia i aktualna praktyka w zawodzie
prawo jazdy
samochód (w przypadku kilkuosobowych grup , wystarczy 1 auto)
mile widziany Sofi numer, dyplom VCA

Oferujemy
- €480-€600 netto/tydzień uzależnione od doświadczenia
- dobre warunki pracy według holenderskiego prawa pracy
długoterminowe zatrudnienie
- tygodniowe wynagrodzenie
- ubezpieczenie zdrowotne
- zakwaterowanie (pokoje 1 lub 2 osobowe)
- rekompensata kosztów podróży
- opieka polskiego koordynatora

Kontakt adrian@karierawholandii.pl +48 600134877