Pozostałe

Pracownik pakowania kosmetyków

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273
Miejsce pracy: Holandia
Zakres obowiązków:
• Kontrola jakości oraz pakowanie wyrobów kosmetycznych i chemicznych.
• Sortowanie produktów
• Zabezpieczenie oraz przygotowanie towarów do transportu
• Układanie na paletach
• Dbanie o porządek w miejscu pracy.
Mile widziane prawo jazdy kat. B i znajomość języka angielskiego, ale nie jest to warunek konieczny!
Gwarantujemy:
• Możliwa organizacja przejazdu kredytowanego!
• Dodatkowo! Nie wymagamy doświadczenia (może to być nawet Twoja pierwsza praca!)Cotygodniowe, regularne wypłaty.
• Pomoc koordynatora w dopełnieniu wszelkich formalności.
• Dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy).
• Zakwaterowania zgodne z certyfikatem SNF (na miejscu wi-fi!).
• Ubezpieczenie.
• Możliwość współpracy na długi okres czasu.
• Organizację przejazdu do Holandii.
• Możliwość zatrudnienia na polską umowę!
Zapraszamy do współpracy. Dysponujemy wieloma ofertami pracy
(szklarnie, magazyny, produkcja).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail:
praca@flexcraft.pl lub kontakt tel : 0048 77 474 68 08