WszystkieKupię, sprzedamPracaUsługiPozostałe
Dla domu
Dla dziecka
Elektronika
Moda
Motoryzacja
Nieruchomości
Zwierzęta
Praca
Magazyn
Rolnictwo i produkcja
Techniczne
Usługi
Autoserwis
Biznes
Budownictwo
Informatyka
Księgowość
Nauka
Pomoc domowa
Prawnicy
Tłumaczenia
Transport
Zdrowie i uroda
Pozostałe

Pomocnik budowlany- praca na budowie 11€ netto tyg.

Obecnie dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK BUDOWLANY

Zadania:

Proste prace malarskie i budowlane
Prace porządkowe
Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego
PRAWO JAZDY KAT. B (pracownik dostaje auto służbowe)
doświadczenie mile widziane
Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
Stawka: 11€ netto/h (ok. 450€ na rękę tyg.)
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie CV na adres anna@holandiajobs.pl

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. +48790833585 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.
o portalu
jak wystawiać oferty
kontakt
Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.