Pozostałe

Pracownik zbioru pąków kwiatowych

Weurk, z siedzibą w Emmen, specjalizuje się w rekrutacji, selekcji i wynagrodzeniach personelu i pracowników tymczasowych. Mamy wysokie kwalifikacje w dziedzinie pracowników z krajów Europy Wschodniej. Weurk istnieje na holenderskim rynku pracy od 26 lat.

Możliwość połączenia wakacji w Holandii z zarobkiem na studia lub nowy rok szkolny! Praca odbywa się na polach kwiatowych przy pielegnacji lilii i nie jest wymagane doświadczenie, dlatego oferta kierowana jest też do uczniów i studentów. Praca wymaga precyzji i dbałości o kwiaty.

Praca na wakacje !!!

Od 4-07-2022 ,od 3 do 4 tygodni

Ter Apel

Obowiązki
Zrywanie pąków kwiatowych

Wymagania;
- podstawowa znajomość języka angielskiego,
- chęć do pracy,
- porządne ubrania przeciwdeszczowe, środki przeciwsłoneczne.

Oferujemy;
- możliwość przyjazdu grupy (zapewniamy wspólne zakwaterowanie), zabierz ze sobą koleżanki :)
- ubezpieczenie i zakwaterowanie,
- transport do pracy na terenie Holandii,
- opiekę polskiego koordynatora.

Osoby spełniające kryteria i zainteresowane ofertą, proszone są o przesyłanie CV na adres info@weurk.com Aplikuj z dopiskiem “Lilie”.
Nr kontaktowy +31652890586

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE