Pozostałe

Operator wózka reach truck (double deep)

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - jednej z największych międzynarodowych firm logistycznych - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Operator wózka typu reach truck
(double deep)

start od 29.03. - projekt kilkumiesięczny
Miejsce pracy: Bornem, Belgia

Opis stanowiska:

obsługa wózka widłowego wysokiego składowania typu reach truck - z funkcją double deep
załadunek i rozładunek towaru
częściowo re-lokalizacja towaru na magazynie
projekt planowany na kilka miesięcy

Wymagania:

doświadczenie jako operator wózka widłowego typu reach truck
mile widziane doświadczenie jako operator wózka reach truck z funkcją double deep.
dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego - warunek konieczny.
certyfikat na operatora wózka widłowego typu reach truck.
gotowość do podjęcia pracy od zaraz.
łatwość pracy w zespole.
własny samochód – mile widziany.

Oferujemy:

zatrudnienie na belgijskich warunkach.
stawkę:13,21 euro brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
dodatki zmianowe: +7,5% za pracę na 1 i 2 zmianie, +15% za pracę na zmianie nocnej.
bon żywnościowy w wysokości 8,00 € / dzień pracy.
dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto.
premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
gwarantowane 38 h pracy tygodniowo, nadgodziny płatne 150%.
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
opiekę polskiego koordynatora.
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień.
możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.
dofinansowanie do dojazdów do pracy.
płatne święta.
pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.
termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".
Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę

więcej szczegółów odnośnie oferty pod numerem telefonu +48 572 325 580