Pozostałe

Order Picker ACTION

ACTION to szybko rozwijający się dyskont, który swoja oferta niskobudżetowych produktów rozwinął swój rynek do ponad 1500 sklepów w 8 krajach Europy!
W związku ze gwałtownym rozwojem firmy, nasz klient szuka nowych pracowników na stanowisko Order Picker do swojego nowo wybudowanego magazynu w Echt!

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem jako Order Picker będzie zbieranie zamówień, korzystając z bardzo nowoczesnego wozka EPT oraz systemu VoicePick.
Będziesz pracował w międzynarodowej grupie świetnych, otwartych i zmotywowanych pracowników w bardzo nowoczesnym magazynie.
Swoim pracownikom, nasz klient zapewnia dobrze wyposażona, nowoczesną kantynę, która codziennie zapełniana jest zdrowymi i świeżymi posiłkami.
Ponadto pracując na popołudniową zmianę ,otrzymujesz jeden posiłek całkowicie za darmo!

Co oferujemy?
• Stała praca na nowoczesnym magazynie
• Szybka możliwość awansu i zdobycia umiejętności w logistyce
• Darmowy posiłek (podczas zmian popołudniowych)
• Cotygodniowe wypłaty bezpośrednio i w całości na Twoje konto
• Nawet €200 rocznie na opiekę dentystyczna w nagłych wypadkach (przy korzystaniu z naszego ubezpieczenia zdrowotnego)
• Bezpośredni kontakt z Twoim opiekunem
• Pomożemy Ci otrzymać zasiłek zdrowotny (Zorgtoeslag)
• Pomożemy Ci ubiegać się o ulgę podatkową od kosztów eksterytorialnych

Czego wymagamy?

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Doświadczenie na stanowisku Order Picker EPT oraz Voicepick mile widziane
• Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy

Nie przegap tej oferty i aplikuj już teraz!
Skontaktuj się z nami po więcej informacji:
+48 77 453 76 00 (PL)
+31 6 43207271 (WhatsApp)
info@eu-people.com