Pozostałe

Orderpicking Bleiswijk 12.27€br/h+dodatki

Praca przy zbieraniu zamówień bez wiekówki
Zarobki:
18-21 lat 10,42e/h
powyzej 21 12,27e/h
Miejsce pracy: Bleiswijk
 OPIS STANOWISKA:

- PRACA W MAGAZYNIE SPOŻYWCZYM, ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ ZA POMOCĄ ZESTAWU SŁUCHAWKOWEGO

WYMAGANIA:
- ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
- MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KATEGORII  B
- DYSPOZYCYJNOŚĆ NA OKRES MINIMUM 3 MIESIĘCY

OFERUJEMY:

- LEGALNE ZATRUDNIENIE
- ZAKWATEROWANIE I UBEZPIECZENIE (12.60€dziennie/mieszkanie-22€/tyg. ubezpieczenie)
- COTYGODNIOWE WYPŁATY NA KONTO
- OPIEKĘ POLSKICH KOORDYNATORÓW
- MOŻLIWOŚĆ DŁUGOTERMINOWEJ WSPÓŁPRACY
- BEZPŁATNY TRANSPORT DO PRACY (kierowca otrzymuje dodatkowo 8€br/dziennie)
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv na adres e-mail anna@holandiajobs.pl
Kontakt tel. +48790833585 (9-17)