Przygotowywanie karoserii samochodów osobowych do lakierowania

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku - Przygotowywanie karoserii samochodów osobowych do lakierowania

Obowiązki:
- szlifowanie, maskowanie, wypełnianie;
- naprawa lekkich wgnieceń (zadrapania, pęknięcia, naprawa plastiku);
- przygotowanie do malowania i malowania podkładowego.

Początek pracy: od zaraz/do uzgodnienia.

Miejsce pracy: Bronckhorst

Wymagania:
- minimum 3 lata doświadczenia w przygotowywaniu do lakierowania karoserii samochodów osobowych;
- dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego/holenderskiego;
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- długotrwałe zatrudnienie, dobre warunki pracy;
- bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne;
- bezpłatne zakwaterowanie;
- wynagrodzenie początkowe €12,50 - €13,00 za godzinę (netto);
- cotygodniowe wypłaty.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: wojciech.sokolowski@holandiajobs.pl lub kismet758@gmail.com

Kontakt telefoniczny pod numerem: +48 504 249 404

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez Holandia Jobs Roland Vollmuller z siedzibą w Radomiu, 26-600, ul. Żeromskiego 86 dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10960.