LAKIERNIK PROSZKOWY / 10,88 € BR/H + 40 € DIETY + OPŁACONE ZAKWATEROWANIE

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!
Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:
LAKIERNIK PROSZKOWYZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Lakierowanie proszkowe
Obsługa maszyn lakierniczych i nowoczesnych kabin lakierniczych
Kontrola jakości lakierowanych elementów
WYMAGANIA:

Min. 3- letnie doświadczenie w pracy jako lakiernik proszkowy/przemysłowy
Min. PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd
ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (10,88 euro brutto/godzina + 40 euro netto diety/każdy przepracowany dzień)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
Pomoc w organizacji wyjazdu
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. ABY APLIKOWAĆ WEJDŹ NA FORMULARZ: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/form/0/317125/181/1/?c=003