Pozostałe

Praca na produkcji - piekarnia

Pracownik produkcji w piekarni
Jako pracownik produkcji w piekarni jesteś ważną osobą w całym procesie produkcyjnym.

Szukasz pracy w solidnej firmie działającej cały rok? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy dużą holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 26-letnim doświadczeniem. Każdego dnia wiele pracowników wEUrk wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży technicznej, produkcyjnej, agrarnej, spożywczej, przemysłowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i bardzo często oferujemy pracę na stałe.

Praca od 11-07-2022
Lokalizacja : Emmen, Holandia

Twoja praca jako Pracownika Produkcji składa się z:
Uzupełnianie i przygotowywanie zapasów;
Przygotowywanie kanapki;
Pakowanie przygotowanych kanapek;
Przygotowanie gotowego produktu do wysyłki.

Godziny pracy różnią się w zależności od działu, produkcji odbywa się w systemie 3-zmianowym (rano, po południu i w nocy).

Warunki pracy
Darmowe zakwaterowanie
Zarobek tygodniowy netto od 330E do 450 E w zależności od zmiany
Pracę w rzetelnej holenderskiej firmie
Stawkę wg. holenderskiego systemu płacy
Bardzo dobrze płatne nadgodziny
Tygodniowy system wypłat
Praca na długi okres czasu,
Internetowy profil pracownika
Ubezpieczenie zdrowotne
Kontrakt w języku polskim i holenderskim, pomoc polskich koordynatorów
Tego oczekujemy od Ciebie:
Dobra kondycja fizyczna
Dobra znajomość jeżyka angielskiego
Zaangażowanie w obowiązki i wysoka higienie osobista

Kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres email: info@weurk.com
z dopiskiem” piekarnia”