WszystkieKupię, sprzedamPracaUsługiPozostałe
Kupię, sprzedam
Dla domu
Dla dziecka
Elektronika
Moda
Motoryzacja
Nieruchomości
Zwierzęta
Praca
Magazyn
Rolnictwo i produkcja
Techniczne
Usługi
Autoserwis
Biznes
Budownictwo
Informatyka
Księgowość
Nauka
Pomoc domowa
Prawnicy
Tłumaczenia
Transport
Zdrowie i uroda
Pozostałe

Praca przy obróbce jelit wieprzowych-od juz-bez języka-dużo godzin

Praca przy obróbce jelit wieprzowychJeśli nie boisz się ciężkiej pracy i chcesz być pewnym ze będziesz pracował 5 a może nawet 6 dni w tygodniu w jednym zakładzie, to to stanowisko jest dla Ciebie.
Opis firmy
Zakład pracy produkuje doskonałe osłonki/flaki dla wymagających graczy na rynku kiełbas.Jako długoletni specjaliści od kiełbas opracowaliśmy dobre wyczucie tego, co musi oferować osłonka,aby wydobyć to, co najlepsze w każdym rodzaju kiełbas.
Zakres obowiązków
•Czyszczenie / wieszanie / płukanie jelit wieprzowych/jagnięcych i baranich
•Praca w kaloszach (mokro, nieprzyjemny zapach)
Wymagania :-chęci do pracy,
Oferujemy :
Stabilną zatrudnienie na warunkach holenderskich
Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
Dojazdy do pracy
Praca na dłuższy okres czasu
Opiekę polskojęzycznych koordynatorów
Pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności

Jeśli zainteresowała Cie oferta wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwon 48 573104386

Oferta pracy tymczasowej
Kraz 273
o portalu
jak wystawiać oferty
kontakt
Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.