Pozostałe

Zoetemeer-pakowanie mięsa .

Szukasz pracy w Holandii ?
Chcesz zdobyć stabilną prace ?!

Oferujemy prace z dużą ilością godzin !! NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO !! NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA !!

STAWKA BEZ WIEKÓWKI !!!

Jesteśmy pośrednictwem pracy KLAVER TEAM z certyfikatem o numerze 18450
aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy przy:

pakowaniu i sortowaniu elementów drobiu

Oferujemy :
-stabilne legalne zatrudnienie
-dodatek wakacyjny, urlopowy
-zakwaterowanie ,dojazd do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
-dużą liczbę godzin
-opiekę polskiego koordynatora przed wyjazdem jak i na miejscu pracy i zakwaterowania

Zakres Obowiązków :

- sortowanie i pakowanie elementów drobiu
-kontrola jakości mięsa
- dla osób chętnych ,praca na nożu z możliwością przyuczenia (wyższa stawka ustalana indywidualnie )
-praca w niskiej temperaturze ( 6-8 stopni )
-etykietowanie produktów

Jeśli jesteś :
- dyspozycyjny
- nie boisz się ciężkiej pracy,
- ważna jest dla ciebie stabilna praca i dobre wynagrodzenie
- zaangażowany w wykonywanie powierzonych obowiązków
- zmotywowany do pracy,

to znaczy że jesteś idealny na to stanowisko!

Szczegóły oferty na → www.klaverteam.com

Zainteresowany?
Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym oraz dopiskiem "Drób” na numer 48 570 901 913 -wyślemy do Ciebie szczegóły oferty.
e-mail :praca@klaverteam.com

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa
Zapraszamy Pn-Pt: 8:00-16:00