Pozostałe

Pracownik zbioru szparagów na polu

Szukasz pracy w solidnej firmie działającej cały rok? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy dużą holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 26-letnim doświadczeniem. Każdego dnia wiele pracowników wEUrk wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży technicznej, produkcyjnej, agrarnej, spożywczej, przemysłowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i bardzo często oferujemy pracę na stałe.

Branża
Rolnictwo

Dla naszego klienta szukamy osób do zbioru szparagów na polu.

Obowiązki:

• zbiór, uprawa i pielęgnacja szparagów
• praca na zewnątrz
• załadunek i rozładunek
• etykietowanie
• inne prace pomocnicze na dziele ekspedycji

Tego oczekujemy od Ciebie:

• Dobra kondycja fizyczna
• Zaangażowanie w obowiązki
• dostępność na ok. 2-3 miesiące w zależności od pogody.
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Podstawowa znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego.

Oferujemy Ci:

• Pracę w rzetelnej holenderskiej firmie
• Stawkę wg. holenderskiego systemu płacy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bardzo dobrze płatne nadgodziny
• Tygodniowy system wypłat,
• Internetowy profil pracownika
• Zakwaterowanie na pokojach 1 i 2 osobowych
• Dofinasowanie do zakwaterowania
• Darmowy dostęp do Internetu
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Kontrakt w języku polskim i pomoc polskich koordynatorów
• Darmowy transport do pracy

Kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres email: info@weurk.com z dopiskiem Szparagi