WszystkieKupię, sprzedamPracaUsługiPozostałe
Kupię, sprzedam
Dla domu
Dla dziecka
Elektronika
Moda
Motoryzacja
Nieruchomości
Zwierzęta
Praca
Magazyn
Rolnictwo i produkcja
Techniczne
Usługi
Autoserwis
Biznes
Budownictwo
Informatyka
Księgowość
Nauka
Pomoc domowa
Prawnicy
Tłumaczenia
Transport
Zdrowie i uroda
Pozostałe

Pakowanie drobiu-praca bez wiekówki i języka (pary mile widziane)

Aktualnie poszukujemy osób do pracy przy pakowaniu drobiu.
Oferta pracy bez wiekówki
Zakwaterowanie: Oss

OPIS STANOWISKA:
- pakowanie mięsa drobiowego
- sprawdzanie jakości mięsa
- układanie skrzynek na paletach
- różne prace na taśmie produkcyjnej w fabryce

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie (10.30€br/h) + dodatki+8% dodatku wakacyjnego
- cotygodniowe wynagrodzenie płatne na konto
- umowę na warunkach holenderskich
- szkolenie (praca dla osób bez doświadczenia)
- opiekę polskiego koordynatora
- zakwaterowanie z dowozem do pracy (95€ tyg./ ubezpieczenie 22€ tyg)
- ubezpieczenie
- pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii

WYMAGANIA:
- gotowość do wyjazdu do pracy na dłuższy okres czasu
- motywacja i chęć do pracy
- sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv na adres anna@holandiajobs.pl
Kontakt tel. +48790833585 (9-17)
o portalu
jak wystawiać oferty
kontakt
Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.