Pozostałe

Praca na magazynie z oponami - bez znajomości języka

Szukasz stabilnej, dobrej pracy ? Z pewnymi godzinami ? Aplikuj już dziś !
Flexcraft sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Hellevoetsluis

Oferujemy:
- atrakcyjne stawki godzinowe – praca zmianowa, co wiąże się z dodatkami!
- umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące),
- transport do Holandii sprawdzonym przewoźnikiem,
- pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,
- zakwaterowanie zgodne z normą SNF, w pokojach dwu lub jednoosobowych z dostępem do wifi,
- dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),
- różnego rodzaju dodatki: dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO).

Zakres obowiązków:
Załadunek i rozładunek kontenerów z oponami, wewnątrz i na zewnątrz zakładu.

Wykładanie i ściąganie opon z taśmociągu oraz układanie ich w metalowych boksach.

Możliwe prace na wózku widłowym- jeśli masz certyfikaty i doświadczenie.

Wymagania:
- chęci do pracy fizycznej,
- motywacja,
- mile widziane prawo jazdy- nie wymagane!

To nie to czego szukasz? Nic nie szkodzi. Aplikuj, a my zaproponujemy Ci coś innego ! Posiadamy wiele różnych ofert pracy, m. in.: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, wózki widłowe i wiele innych.
Zadzwoń
0048 515 041 849 Dagmara
bądź wyślij CV na adres praca@flexcraft.pl