Pozostałe

Monter (zbiorniki)

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

Dla naszego Klienta - dostawcy zbiorników ciśnieniowych i wymienników ciepła dla sektora chemicznego, petrochemicznego i górniczego, a także dla producentów sprężarek - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Monter (zbiorniki)

Miejsce pracy: Geel / Hasselt, Belgia

 Opis stanowiska:

praca na produkcji dużych zbiorników ciśnieniowych o średnicach 5-10 m, grubości 50-145 mm, wadze do 900 t.
montaż elementów i wstępne spawanie/ sczepianie MIG MAG elementów zbiorników w oparciu o dokumentację techniczną.
praca z elementami wykonanymi ze stali węglowej, stali nierdzewnej, stopu niklu, tytanu.
dokonywanie pomiarów, wypalanie otworów, montaż dysz, montaż elementów mocujących i obwodowych spoin cylindrów, zaślepianie zbiorników do badań.
Szlifowanie i polerowanie.
praca z wykorzystaniem suwnic wózków widłowych i podnośników.

 Wymagania:

min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (w ciągu ostatnich 3 lat).
komunikatywna znajomość języka angielskiego.
podstawowa umiejętność spawania MIG MAG.
umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o dokumentację techniczną.
umiejętność obsługi suwnic, wózków widłowych i podnośników.
brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
mile widziane prawo jazdy kat. B lub chęć dojazdu do pracy rowerem.
gotowość do wideo-rozmowy z przedstawicielem firmy.

 Oferujemy:

zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach.
stawkę: 16.58-17.66 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
pracę w systemie dwuzmianowym (dodatki zmianowe: I zmiana + 6%, II zmiana +14%).
dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4900 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2650 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
bon żywnościowy w kwocie 6€/dzień w pracy (po przepracowaniu 6-ciu miesięcy).
możliwość przejścia na stały kontrakt z firmą (po przepracowaniu 1250h)
gwarantowane 40 h pracy tygodniowo (sporadycznie, możliwość nadgodzin, płatne 150%).
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
opiekę polskiego koordynatora.
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień.
możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.
dofinansowanie do dojazdów do pracy.
płatne święta.
pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.
termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187